V Niedziela Zwykła – 04.02.2024

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0

W miniony piątek Kościół przeżywał Święto Ofiarowania Pańskiego. Tradycyjnie  to dzień, w którym razem dziękujemy Bogu za instytuty zakonne, kontemplacyjne,  prowadzące dzieła apostolskie, oraz za stowarzyszenia życia apostolskiego, za instytuty świeckie i za indywidualne formy życia konsekrowanego (Vita Consecrata 2). Ich członkowie składają Bogu swoje życie w ofierze, aby oddać się Jemu niepodzielnym sercem, dzięki czemu stają się całkowitym darem dla każdego człowieka, dla Kościoła i dla świata. Osoby konsekrowane, naśladując Jezusa czystego, ubogiego i posłusznego, są świadkami Jego obecności pośród nas. Realizując wiernie swoje powołanie, czynią wszystko, by Bóg był bardziej znany i kochany – uczestniczą w ten sposób w powszechnej misji Kościoła.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Ogrodowej, Zamkniętej, Krzywej i Podmiejskiej. za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii i złożoną ofiarę na potrzeby parafii. Było kilka osób. Bóg zapłać. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kościół mieszkańcy ul. Leśnej

Serdecznie dziękujemy osobom, które pomagały wczoraj w rozebraniu dekoracji świątecznej. To dobrze, że było kilka osób. Szybko i sprawnie dekoracje zostały usunięte i schowane  na strych. Dziękujemy za te prace Paniom: Ewie, Bożenie, Irenie, Marcie, Bożenie, Annie oraz Panom: Grzegorzowi, Szczepanowi, Markowi, Ryszardowi, Gabrielowi. Bóg zapłać.