XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019

  • Wiara jest jak ziarno i domaga się troski, rozwoju, pielęgnacji, doglądania, pogłębiania. To ja mam ją rozwijać, to ja mam ją pogłębiać, to ja mam czynić ją żywą i znaczącą w moim życiu. może uważam, że chrzest załatwił wszystko?
  • Serdecznie dziękujemy także za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej liturgii i złożenie ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Wyzwolenia, Rot. Pileckiego, Małej, Mickiewicza, Grunwaldzkiej, Kochanowskiego, Leśniczówka. Bóg zapłać. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kaplicę mieszkańcy ul. Kolejowej 4 i 7.
  • W październiku planowana jest w naszej parafii seria spotkań pt. WARSZTATY DLA ŻON. Warsztaty obejmują 12 spotkań, prowadzone są na podstawie książki Lindy Dillow – Jaką jestem żoną ? i przeznaczone są dla każdej żony niezależnie od stażu małżeńskiego. Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Informacje i zapisy tel. 504 839 760
  • Dzisiaj w pierwszą niedzielę października będziemy zbierać ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na dzieła caritas, m.in.: schroniska i noclegownie dla bezdomnych, Dom Matki i Dziecka, Spiżarnie Caritas, rehabilitację i leczenie niepełnosprawnych, opiekę nad dziećmi i osobami starszymi. Za każde wsparcie z serca dziękujemy i zapewniamy o modlitwie.
  • W ostatnim tygodniu został zamontowany witraż od strony ul. Częstochowskiej. Witraż ukazuje Jezusa, który naucza nad Jeziorem Galilejskim. Dziękujemy sponsorowi z Ogrodzieńca. Trwają też prace przy układaniu kostki brukowej przed kościołem. Za pomoc przy pracach w minionym tygodniu dziękujemy Panom: Markowi, Władysławowi, Szczepanowi, Ryszardowi.