XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019 r.

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  • Nie możecie służyć Bogu i mamonie! Chcę być wolny, więc pracuję i zarabiam pieniądze, a po jakimś czasie okazuje się, że jestem niewolnikiem… Nie mam czasu na niedzielną Mszę, modlitwę, bo jestem zapracowany, a w niedzielę chcę odpocząć. Ale ja wierzę, jestem, osobą wierzącą …
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Częstochowskiej za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej liturgii i złożoną ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać za liczny udział w tych pracach. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kaplicę mieszkańcy ul. Wyzwolenia, Rot. Pileckiego, Małej, Mickiewicza, Grunwaldzkiej, Kochanowskiego, Leśniczówka.
  • Przeżywamy dzisiaj coroczny Dzień Dziękczynienia i Parafialny Piknik. Jest to okazją do wdzięczności za każdą kromkę chleba i wszelkie dary na naszych stołach. Po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na plac za plebanią, skosztujemy tam przygotowanych przez nasze gospodynie potraw i smakołyków.
  • Od października planowana jest w naszej parafii seria spotkań pt. WARSZTATY DLA ŻON. Warsztaty obejmują 12 spotkań, prowadzone są na podstawie książki Lindy Dillow – Jaką jestem żoną ? i przeznaczone są dla każdej żony niezależnie od stażu małżeńskiego. Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Informacje i zapisy tel. 504 839 760
  • Dziękujemy serdecznie Prezesowi Firmy Dolomit z Ząbkowic Panu Januszowi Kmiecikowi oraz naszemu parafianinowi Panu Zbigniewowi Polewczakowi za gratisowe ofiarowanie naszej parafii kruszywa pod kostkę przy nowym kościele. Jest to dla nas bardzo duże wsparcie wspomagające nasz skromny budżet przewidziany na prace budowlane. Bóg zapłać.
  • Pragnę serdecznie podziękować Panom: Mieczysławowi, Janowi, Władysławowi, Szczepanowi, Tadeuszowi, Adamowi, Markowi i Ryszardowi za prace w minionym tygodniu przy nowym kościele.