XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021

• Po wyjściu stamtąd podróżowali przez Galileę, On jednak nie chciał, żeby kto wiedział o tym. Pouczał, bowiem swoich uczniów i mówił im: Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi. Ci Go zabiją, lecz zabity po trzech dniach zmartwychwstanie. Oni jednak nie rozumieli tych słów, a bali się Go pytać. ,, Przychodzimy do Jezusa w każdą niedzielę, aby słuchać Jego nauki. Idziemy już za Nim tyle lat, a tak mało rozumiemy.
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Jesionowej 9 z kl. IX za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii i złożoną ofiarę na potrzeby parafii. Bóg zapłać.  Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kościół mieszkańcy z ul. Jesionowej 9 z kl. X.
  • We wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  • W czwartek wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny.
  • W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. Sygnalizuje to wcześniej, aby na tym spotkani byli obecni wszyscy rodzice.
  • Wczoraj zakończone zostały prace przy zewnętrznym tynkowaniu kościoła. Będzie kiedyś jeszcze jeden etap tych prac przy wykończeniu ścian fundamentów. Myślę, że trzeba te prace zaplanować razem z wykończeniem schodów. Dziękujemy Panu Ryszardowi i jego firmie za fachowe wykonanie tych prac. Pragnę także bardzo serdecznie podziękować wam wszystkim za składane ofiary na prace w naszej świątyni a zwłaszcza za te dodatkowe na tynkowanie. Bóg zapłać. Będziemy się musieli znów przyzwyczaić do innego wyglądu naszego kościoła. Tyle, ile było w naszej parafialnej kasie, wypłaciłem. Pozostało jeszcze do uregulowania 11500 zł.
  • Dziękujemy serdecznie za prace w minionym tygodniu przy kaplicy Panom: Władysławowi, Ryszardowi, Janowi, Adamowi, Szczepanowi, Markowi. Dziękujemy też serdecznie paniom: Ewa, Bożenie i Irenie. Panie umyły na zewnątrz okna po tynkowaniu. Bóg zapłać za te prace.