XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019r.

• Wtedy rzekł do swych uczniów: „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo”. Te słowa Jezusa przypominają nam o konieczności modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Ale to nie tylko. Nie możemy zapominać o modlitwie za tych, którzy już są robotnikami na duchowej niwie Kościoła. Oni także bardzo potrzebują modlitwy i wsparcia.
  • Nowożeńcom Katarzynie Nowak i Damianowi Ziaji życzymy miłości zdolnej pokonać wszelkie przeszkody, Bożego błogosławieństwa i życzliwych ludzi na drodze swego życia. Dziękujemy za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej liturgii i przystrojenie kaplicy kwiatami. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kaplicę mieszkańcy ul. Częstochowskiej 12 z kl. V.
  • W czwartek, święto św. Benedykta – Patrona Europy.
  • Dziękujemy serdecznie Panom, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy nowym kościele: Władysławowi, Adamowi, Ryszardowi, Janowi, Mieczysławowi, Szczepanowi i Tadeuszowi.