XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020

• ,Kto nie bierze krzyża swego, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien”. Jestem katolikiem, ale… Świat się zmienił. Kościół ludzi nie rozumie. Niech każdy żyje, jak chce…
  • Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • W najbliższą sobotę, 4 lipca o godz. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. W czwartek po wieczornej Mszy św. rodzice przygotują kościół do tej uroczystości. W piątek o godz. 18.30 spowiedź dla dzieci i ich rodzin. W niedzielę dzieci pierwszokomunijne przychodzą na godz. 11.00.
  • W I czwartek i I piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.00.
  • Serdecznie dziękujemy Paniom: Ewie, Elżbiecie i Irenie za prace porządkowe wokół plebanii. Bóg zapłać.
  • Rodzicom młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania składam podziękowania za wszelkie prace porządkowe tu w kościele i za złożoną ofiarę na budowę kościoła. Zachęcam, rodziców tej młodzieży, aby poprzez własny przykład przypominali swoim dzieciom o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  • W najbliższą środę nowenna urodzinowa do MB Nieustającej pomocy, za urodzonych w czerwcu.