Wielkanoc – 04.04.2021

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  • Z okazji Świąt Paschalnych, życzę wszystkim, aby spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym było źródłem radości i siły do codziennego dawania świadectwa o tym, że Bóg nie zapomniał o człowieku. Choć codziennie doświadczamy trudności, odrzucenia, chorób czy śmierci, On zawsze jest z nami. Zmartwychwstały nas kocha i pragnie nam dać nie tylko pocieszenie, ale Siebie i swoje życie. Otrzyjcie już łzy płaczący. Chrystus zmartwychwstał i żyje. Alleluja.  
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Kolejowej 4 i 7 za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii i złożoną ofiarę na potrzeby parafii. Bóg zapłać za liczny udział w tych pracach. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kościół mieszkańcy z ulicy Kolejowej 8 i 11. 
  • Najbliższa niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. Zapraszam na godz. 15.00 na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. 
  • Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kaplicy Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Dziękujemy Pani Iwonie za zaangażowanie, pomysł i zmianę naszej dotychczasowej dekoracji. Bóg zapłać osobom, które każdego roku pomagają w tych pracach, Paniom: Ewie, Elżbiecie, Irenie oraz Panu Grzegorzowi. Niech was Zmartwychwstały obdarza swoim pokojem i łaskami. 
  • Serdecznie dziękujemy Pani Ewie i Panu Adamowi za prace porządkowe przed kościołem tak, abyśmy na święta mogli cieszyć się czystym otoczeniem świątyni. Dziękujemy także Pani Wandzie za upranie obrusa ołtarzowego oraz serwet na czas wielkanocny. Bóg zapłać wszystkim za te prace.