VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019r.

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  1. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom z ul. Spółdzielczej 9 z kl. II za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej liturgii. Bóg zapłać także za złożoną ofiarę na potrzeby parafii. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kaplicę mieszkańcy z ul. Spółdzielczej 9 z kl. III. 
  2. Od I niedzieli Wielkiego Postu czyli od 10 marca rozpoczyna się przygotowanie młodzieży do S. Bierzmowania. Będą się przygotowywać uczniowie obecnej kl. VI i VII. Jeżeli nawet młodzież uczęszcza do szkoły poza parafią, to do bierzmowania przystępujemy w swojej parafii. Jeżeli do bierzmowania chciałyby przystąpić osoby starsze proszę zgłosić się do zakrystii lub kancelarii, uzgodnimy dogodną formę przygotowania.  
  3. Od I niedzieli Wielkiego Postu rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie, konieczne do załatwienia formalności związanych z sakramentem Małżeństwa. Narzeczeni uczestniczą we Mszy św. o godz. 17.00 w parafii św. Michała w Łazach przez trzy niedziele Wielkiego Postu. 
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od 16.15.
  5. W minionym tygodniu zakończone zostały prace z oświetleniem zewnętrznym kościoła. Będą jeszcze małe korekty związane z odpowiednim ustawieniem lamp. Dziękujemy Panu Markowi, który te prace nadzorował oraz panom, Którzy w tych pracach pomagali: Janowi, Szczepanowi, Władysławowi, Tadeuszowi, Mieczysławowi. Bóg zapłać.