VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  1. Od I niedzieli Wielkiego Postu czyli od 10 marca rozpoczyna się przygotowanie młodzieży do S. Bierzmowania. Będą się przygotowywać uczniowie obecnej kl. VI i VII. Jeżeli nawet młodzież uczęszcza do szkoły poza parafią, to do bierzmowania przystępujemy w swojej parafii. Jeżeli do bierzmowania chciałyby przystąpić starsze proszę zgłosić się do zakrystii lub kancelarii. 
  2. Od I niedzieli Wielkiego Postu rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie, konieczne do załatwienia formalności związanych z sakramentem Małżeństwa. Narzeczeni uczestniczą we Mszy św. o godz. 17.00 w parafii św. Michała w Łazach przez trzy niedziele Wielkiego Postu. 
  3. W minionym tygodniu zakończone zostały prace z montażem okien górnych w nowym kościele. Będą jeszcze małe poprawki, ale poczekamy, jak będzie cieplej. Wykonawca wykonał więc prace w uzgodnionym wcześniej terminie.  Konieczne są jeszcze prace wykończeniowe w oknach dolnych. 
  4. Trwają prace przy montażu lamp do oświetlenia wokół kościoła. Serdecznie dziękujemy Panu Markowi, który te prace nadzoruje oraz Panom, którzy w minionym tygodniu pomagali: Janowi, Szczepanowi, Władysławowi, Mieczysławowi.