III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019r

wpis w: Ogłoszenia parafialne | 0
  1. Rozpoczynamy dzisiaj nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je O. Cezary Chustecki – Ojciec Duchowny Postulatu Klasztor OO. Franciszkanów, Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej w Pilicy. Módlmy się za Ojca Cezarego o otwarcie serca na natchnienia Ducha Świętego i za nas o łaskę wielkopostnego nawrócenia. Rekolekcje rozpoczynają także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 i młodzież z Zespołu Szkół im. prof. R. Gostkowskiego. 
  2. Niestety nikt z mieszkańców z ul. Wyzwolenia 4 z kl. III nie podjął trudu przygotowania kaplicy do dzisiejszej liturgii. Serdecznie dziękuje Paniom, które zaangażowały się w sprzątanie. Prosimy, aby na najbliższą niedzielę przygotowali kaplicę mieszkańcy z ul. Wyzwolenia 6 z kl. I.
  3. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia.  Podczas Mszy św. o godz. 18.00 można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. 
  4. W czwartek przypada 10. rocznica święceń biskupich Biskupa Grzegorza Kaszaka. Módlmy się o obfite błogosławieństwo dla naszego Pasterza. 
  5. Przy chrzcielnicy jak co roku znajduje się kosz, do którego możemy składać produkty na paczki świąteczne. Niech ten dar będzie naszą wielkopostną jałmużną.